De Nederlandse triatlete Naomi Van Pelt is onze nieuwe Canyon Speedmax ambassadeur en mag een jaar lang op de nieuwe Canuon Speedmax CF SLX fietsen. Begin september maakten Canyon NL en 3athlon een meer dan unieke winactie bekend; samen werd op zoek gegaan naar een gloednieuwe Canyon Speedmax Ambassador. Die ambassadeur rijdt in 2027 een jaar lang op de eveneens gloednieuwe Canyon Speedmax CF SLX. Kleur en maat zijn naar keuze – op basis van beschikbaarheid – en de fiets komt uiteraard met een uitgebreide bikefit. Alsof dat nog niet genoeg is, ontvangt de winnaar ook een bijpassende kledingset van Canyon, een gratis startbewijs voor Challenge Almere-Amsterdam 2027 (afstand naar keuze), een gratis 3athlon T-shirt en een gratis boek ’40 jaar Holland Triathlon: van pionieren tot Almeerse traditie’. Er werd massaal gereageerd.
De afgelopen drie weken zijn we – Canyon NL en 3athlon – dan ook druk bezig geweest met het lezen van de ongekende hoeveelheid ingezonden motivaties. Daar zaten mooie, inspirerende, emotionele en aansprekende verhalen bij. Dank voor ál die inzendingen; meer dan mooi om te zien. Maar zoals gezegd: er kan slechts één iemand winnen. Dat is geworden:
Naömi van Pelt
Van harte gefeliciteerd, Naomi! Wil je Naomi Van Pelt en haar Speedmax-avonturen graag volgen? Volg haar dan op Instagram:
Daarnaast gaan we met Naomi aan de slag met het maken van periodieke content. Zelf zal zij natuurlijk regelmatig over de Speedmax posten op haar eigen socials, maar ook komen er meerdere artikels op 3athlon.nl en zal zij aanschuiven in de 3athlon Praat podcast. Over al die content later meer informatie. Natuurlijk is 3athlon.nl ook aanwezig bij het moment dat Van Pelt haar Speedmax ontvangt en krijgt aangemeten.
En nog eens dank aan iedereen die meedeed aan deze geweldige actie. Ook heel wat Belgen deden een gooi naar het ambassadeurschap.
Maak kennis met de nieuwe Canyon Speedmax ambassadeur
Recent Posts
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- 3athlon Praat Aflevering #365 – Geens wint, veel noodweer, Tim’s marathon én Speedmax Ambassador
- Flinke kritiek op Ironman Knokke-Heist: ondernemers Sluis klagen over verkeerschaos en omzetverlies, deelnemers over torenhoge inschrijfgeld
- Winnaar bekend: dit is de nieuwe Canyon Speedmax Ambassador!
- Felix Forissier wint nieuwe Ironman 70.3 Malaga, race in stormachtige omstandigheden
- Jelle Geens is terug: prachtige winst Ironman 70.3 Port Macquarie


















