Wil je één van de drie duotickets voor het VIP-walking dinner winnen? Kijk dan snel bij Lees meer! Enkel de winnaars worden gecontacteerd!
ik heb een speciale promo-actie ivm de Nacht van de Triatlon&Duatlon van nu vrijdag.
Via één van de gulle sponsors van de avond, http://evillas.be/, zijn er last minute nog 3×2 tickets vrijgekomen voor het walking dinner dat start om 19u30.
De spelregels zijn even makkelijk als oneerlijk, de eerste 3 personen die dit lezen en mailen naar thierryverbinnen@hotmail.com, met vermelding van hun naam en die van hun partner/vriend/vriendin/collega/… (let wel, ik moét twee namen hebben…) die hen gaat vergezellen, staan bij op de gastenlijst…!
Wees er dus vlug bij… en kom mee een lekker stukje eten en later op de avond een stevig danspasje zetten!
Tot vrijdag!
Thierry
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















