Jim Thijs, triatleet en vooral XTERRA-atleet uit Huldenberg, vertrekt volgende week voor 2 weken naar de VS. Hij neemt er deel aan enkele races om zo het XTERRA seizoen in Europa voor te bereiden. De eerste race vindt plaats op 10 april in Las Vegas.
Las Vegas
Op 28 mei start het XTERRA seizoen in Europa met de eerste manche in Sardinië (Italië). Om in topvorm aan de start te komen, bereidt Jim zich de komende weken voor in de VS. Op 10 april verschijnt hij aan de start van het XTERRA West Championship in Las Vegas. Thijs: “De XTERRA race in Las Vegas is erg belangrijk om mijn conditie aan te scherpen voor het komende Europese seizoen. De concurrentie wordt dit jaar weer bikkelhard maar ik heb er vertrouwen in.”
Wereldkampioen
Naast de XTERRA race in Las Vegas, neemt Jim Thijs nog deel aan 2 mountainbikeraces in California op 16 en 17 april. Vanaf 8 mei start dan het Europese seizoen waar hij XTERRA races zal afwisselen met klassieke triatlons. Dit seizoen heeft hij maar één doel voor ogen. Jim Thijs: “Uiteraard is het mijn grote droom om wereldkampioen XTERRA te worden. Dit jaar vindt het wereldkampioenschap plaats op 23 oktober in Hawaii. Mijn hele seizoen staat in het teken van deze race.”
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















