De selectie had wat voeten in de aarde maar uiteindelijk zullen zondag 8 september dan toch drie Belgische elite-atleten aan de start komen van het wereldkampioenschap Powerman duatlon in Zofingen. Er was heel wat te doen rond de strenge selectiecriteria. Bovendien is er naast Zofingen maar één Powerman duatlon meer overgebleven: het EK in Alsdorf, waar Seppe Odeyn dit jaar de enige Belg aan de start was. Michiel Stockman moest toen bij de age groupers starten, pakte de overall Europese titel, en mag nu dan toch als elite naar Zofingen, samen met Seppe Odeyn en duatlontopper Thibaut De Smet, die zijn debuut maakt op de lange afstand.
Het WK Powerman in Zofingen gaat zondag 8 september om 8 u. van start voor 10 km lopen, 150 km fietsen en 30 km lopen. De wedstrijd is live te volgen op triathlonlive.tv en op de Powerman website. Bij de vrouwen komen er geen elite duatletes aan de start. Friedel Cuypers start bij de age groupers. Debbie Sanders staat daar ook bij vermeld maar zij komt wegens blessure niet aan de start.
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















