Terwijl de meeste triatleten toch een paar weken nodig hebben om te herstellen van een Ironman, kwam de Australische triatleet/wielrenner Cameron Wurf al een week na het WK Ironman in Hawaii opnieuw in actie. Cam Wurf deed zondag mee aan de New York City Marathon en zette met 2u36’22 ook nog eens een bijzonder mooie tijd neer. Hij liet op Instagram nadien wel weten dat hij volledig gaar was, met de typisch Australische uitdrukking “Put a fork in me”.
De marathon van New York werd gewonnen door de Nederlander Abdi Nageeye, boezemvriend van onze landgenoot Bashir Abdi. Nageeye won de New York City Marathon in 2u07’39. Bashir Abdi zelf werd negende in 2u10’39. Cam Wurf werd 277ste in een knappe tijd van 2u36’22. Dat is bijna acht minuten sneller dan zijn persoonlijke record in een Ironman: 2u44’02. Een week eerder werd Wurf nog zevende in het WK Ironman Hawaii na een indrukwekkende inhaalrace die hem van de 40ste plaats in het zwemmen nog naar de top-10 bracht. Toen liep hij een 2u50 marathon en finishte hij in 7u51’26.
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















