De duatlon van Elsegem kreeg op pinkstermaandag een spannende finale. Het zag er lang naar uit dat Pieter Bracke naar de overwinning zou lopen. Tijdens het fietsen was hij uit een grote achtervolgende groep weggereden om aan te sluiten bij leiders Wim De Waele en Filiep Parein. Na de laatste wissel bouwde Pieter snel een voorsprong uit op zijn twee companen. Het gevaar kwam echter uit het TRIGT-kamp. In de slotmeters kwamen Antoine Duvivier en Vivien Tetart nog over Bracke in een bijzonder spannende eindspurt. Duvivier hield op de streep 2 seconden op Tetart en 5 op Bracke. Filiep Parein werd vierde en Patrick Soetaert vijfde.
Bij de dames haalde No Limit atlete Hilde Douven het voor Katrien Seghers (winnares van Geluwe en Oostende) en Martine Vanhoolandt (voor de derde keer dit seizoen op het podium).
Recent Posts
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















