De volledige triathlon in het Fanse Embrun was dit jaar aan zijn 25e editie toe.Deze triathlon wordt omschreven als de zwaarste volledige triathlon ter wereld.Tijdens de 180km lange fietsproef moeten maar liefst 5000 hoogtemeters overwonnen worden. De tijd van de winnaar zegt dan ook voldoende : 10u06’36".
De overwinning ging naar de Fransman Xavier Le Floch. Stephen Bayliss, 4 weken geleden in Klagenfurt 2e in de Ironman, pakte ook hier de 2e plek. De Spanjaard Marcel Zamora Perez pakte de 3e plaats.Bruno "Bruce" Clerbout greep met zijn 4e plaats net naast het podium. Thierry Claes, eerder al eens 3e, 4e en 6e in Embrun werd dit jaar 8e.
Recent Posts
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’








Bekijk de volledige uitslag









