Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

By using our website, you agree to the use of our cookies.
Nieuws

Startlijst De Hel 2006

Dit is de definitieve startlijst van De Hel van Kasterlee 2006.

Sebastien Sottiaux,Pieter Brack en Julie Bollrup Hansen starten NIET

Nr NAAM VOORNAAM Gemeente Categorie
1 Sottiaux Sebastien Tournai H24
2 Bracke Pieter Wetteren (BEL) H24
3 Coopmans Benny Ramsel (BEL) H24
4 Verleyen Dirk Schellebelle (BEL) H24
5 Van Rijswijk Bram AD Hapert (NED) H24
6 Van Ende Bert Kasterlee H40
7 Van Der Velde John Kasterlee  
8 Delen Werner Kasterlee H24
9 De Waele Wim Kruishoutem H24
10 Schellekens Michiel Weelde H24
11 Dupont Anne-Marie Blankenberge (BEL) D24
12 Schrijvers Griet Malle D24
13 Bruninckx Myriam Balen D40
14 Pauwels Roel Kasterlee H24
15 Soeby Soeren (DNK) H20
16 Schneider Thomas Altenkirchen H24
17 Guillaume Denis Vliermaal H24
18 Beeckman Daniel Berlare H40
19 Beeckman Michel Belsele H40
20 Goossens Ivan Berlare H24
21 Dooms Koen Berlare H24
22 Mohammad Ahmed Utrecht  
23 Hooijen Frans Hapert  
24 Verdonck Patrick Tessenderlo H24
25 Van Hemeldonck Dave Westmalle H24
26 Burkhart Drees Duisburg  
27 Van Impe Bart Massemen (BEL) H24
28 Leysen Rob Kasterlee H24
29 Bontinck Stefan Zele H24
30 Cornelis Olivier. Mortsel H24
31 Vandenbosch Jurgen Zoersel H24
32 Coolkens Ronald    
33 Stessens Dries Kasterlee H20
34 Lutters Luc Zedelgem  
35 Daneels Joris Retie  
36 Geudens Tom Meerhout H24
37 Beeckman Eddy Oudegem H24
38 Debock Cristian Villers la Ville  
39 VAN DEN BROEKE PATRICK BEERSEL H40
40 Lamberix Alex Valkenburg (NED) H24
41 Demortier Michael Leefdaal H24
42 Vanden Driessche Mark Kaprijke H24
43 Meersschaert Thomas Sint-Gillis-Waas H24
44 Decock Diederik MecheleN H40
45 Kexel Sebastian Ailertchen (GER)  
46 Schüler Markus Wiesbaden (GER)  
47 HUYGHEBAERT ERIC BRUXELLES H24
48 Bijnen Henri PK Meyel(Ned) H40
49 Van de Steen Frank Wichelen  
50 Van Gool Patrick Lille H40
51 Somers Ludo Lichtaart H40
52 Nuyts Tom Poederlee H24
53 Van Brussel Jony Zele H24
54 Vanlangenhove Ulrich Berlare  
55 Bomeré Kurt Aalter H24
56 Williams Lindsay London (ENG)  
57 Baelus Nick Lille H24
58 Smessaert Nico Aalter H24
59 Mariën Walter Hulshout H40
60 Kennes Jan Lier H40
61 Rysselaere Eddy Aalter H24
62 Verbraecken Ronny Herselt H24
63 Van der Geest Theo Harderwijk (NED) H50
64 Deboom Bart Belsele  
65 De Smet Wim Gent  
66 Fierens Wim Koksijde  
67 Boon Bart Zoersel H24
68 Maris Koen Kruibeke (BEL) H24
69 Germs Bas Tubbergen (NED) H24
70 Huygen Francois Diepenbeek  
71 Van Campfort Peter Wilrijk H24
72 Appermans Mario Riemst H24
73 Van Haperen Wim Etten Leur (NED) H50
74 Vermeersch Filip Brugge  
75 Ceuppens Paul Lint H40
76 Moureaux Pierre Schaarbeek H40
77 Vermeulen Peter Geel H24
78 Mertens Tim Geel  
79 Willems Luc Balen H40
80 Van den Abbeele Nico Zele H24
81 Hamers Henk Terheijden (NED)  
82 Noppe Rudy    
83 De Smet Roel Sint-Niklaas (BEL) H20
84 Monden Marc Arendonk H40
85 Van de Water Bart Kasterlee H40
86 Leemans Filip Sint-Truiden H40
87 Dhaese Olivier Tervuren H24
88 Vissers Peter Vosselaar H24
89 Willems Ludwig Lichtaart H40
90 Torfs Mikael Mechelen H24
91 Wauthier Marc Lillois-Witterzee  
92 De Maesschalck Jan Knokke Heist  
93 Geudens Christof Geel  
94 Heyndrickx Jan Bertem  
95 JEROME PHILIPPE BRUXELLES H24
96 De Witte Guy Kortenaken H40
97 Peeters Eric Kalmthout H40
98 Boerhave Mark Bornem  
99 Van Isterdael Daniel Grimbergen H40
100 Onsea Kim Turnhout H24
101 Guns Benny St Agatha Rode  
102 Bastiaens Wim Geel  
103 De Smet Walter Hamme H24
104 Van Dyck Jan Tielen  
105 Nootens Kristof Tervuren  
106 Vandiependael Staf Borsbeek (BEL) H50
107 Smyth Matt Besancon  
108 Lehoux Michael Gien (FRA)  
109 Vanstraelen Danny Hasselt H40
110 De Bruecker Niels Heppen H24
111 Vanlommel Victor Olen H50
112 Pauwels Bart Gent (BEL) H24
113 Maaskant Jan Baarle Nassau (NL)
114 Vanbergen Steven Budingen H24
115 Goossens Marc Lichtaart  
116 Molenberghs Peter Kasterlee H40
117 Vranckx Jef Mol  
118 van Beers Sjef Lage Mierde  
119 Roten Steve Langdorp H24
120 Byloos Marc Diepenbeek  
121 Otter Jan Vriezenveen (NL)  
122 Torfs Patrick Brasschaat  
123 Van Steen Johan Zoersel H40
124 Delattre Luc Dilbeek H24
125 Liviau David Ronse H24
126 Geudens Nick Kasterlee  
127 Matthys Wim Olen H24
128 Van Bogaert Stefaan Sinaai  
129 Gevers Erwin Mol  
130 Synaeve Bert Geel H24
131 Thoonen Bert Stevoort H24
132 Vincke Ivan St Gilis Waas  
134 Duwein Pepijn Wijgmaal H24
135 Preisler Klaus Denmark  
136 Preisler Lasse Denmark  
137 Hiltenbrand Matthieu France  
138 Beckers Paul Oostmalle H40
139 Cerckel Pierre Waterloo  
140 Van Campfort Berre Hove  
141 Demets Kurt Ingelmunster H24
142 Van Camp Dirk Antwerpen  
143 Devillers Pierre Brussegem  
144 Beckers Wouter Berchem  
145 Servais Vincent Flemalle  
146 Aguzzi Rene Flemalle  
147 Crepeele Jonas Gentbrugge H24
148 Luxem Ronald Zoersel H40
149 Lanfranchi Jean-Philippe FRANKRIJK H24
150 Veldeman Guy Berlare  
151 Janssens Guy Sint-Niklaas H40
152 Vandeputte Philippe Zwijndrecht H24
153 Dalle Dany Blankenberge H40
154 Ver Elst Jan Herselt  
155 Gijbels Geert Oud-Turnhout  
156 Geudens Griet Kasterlee  
157 Lasoen Filip Eeklo H24
158 Dierckx Marc Westerlo H40
159 Lefebvre Sebastien France  
160 Delaet Tim Merksem  
161 Van der Stockt David Geraardsbergen  
162 Vancanverberghe Steven Ronse  
163 Aerts Walter Grobbendonk H40
164 Julien Luc Turnhout H24
165 Blockx Bart Kasterlee  
166 Vermeiren Dirk Westmalle H24
167 Spieckermann Andreas GER  
168 Griffioen Allieke Amsterdam (NL)  
169 Van Roost Rudi Rotselaar H40
170 Vermeulen Guy Wustwezel H24
171 Bombeeck Yves Duffel H24
172 Sterckx Ivo Geel H40
173 Bollerup Hansen Julie Denmark
174 Molenberghs Johan Kasterlee H40
175 Roosen Dominiek Hasselt H24
176 Lemmens Guy Zichem H24
177 Vermeersch Luc Oostakker  
178 Vloemans François Wechelderzande H40
179 Schotsaert Michael Aaigem (Erpe-Mere) H24
180 Hellebuyck Dirk Eeklo H24
181 Vleugels Bram Geel H24
182 Goossens Kurt Deinze H24
183 Verbeeck Wim Herselt  
184 Van Springel Dirk Beerse  
185 Brocatus Paul Loenhout H40
186 Michiels Eric Beveren H40
187 Steenssens Gino Oppuurs  
188 Fumiere Olivier Dilbeek  
189 Van Dorp Frank Zele H24
190 Van Strijdonck Claude Ronse (BEL) H24
191 De Smedt Jan Mechelen  
192 Bovyn Stan Lubbeek  
193 Zoffmann Sune Denmark  
194 Vets Sus Olen  
195 Van Genechten Eddy Balen  
196 Celen Wim Balen  
197 Wauters Filip Vorselaar H24
198 Hebbelinck Pieter Hamme H24
199 Van de Vijver Bert Lembeke H24
200 Casteels Nicolas Wavre H24
201 De Boever Joannes Deinze H40
202 Dierckx Koen Mol H24
203 Parein Filiep Geluwe H24
204 Marckx Jan Kontich H24
205 HARTKOPF Daniel Liege H24
206 Marcelis Walter Retie  
207 Sierens Bavo Adegem H24
208 Cuypers Katrijn Assenede D24
209 Ter Bekke Esther Den Haag (NL)  
210 Dekort Wim Geel  
211 Soontjens Bart Kasterlee H40
212 Koks Marc Heerhugowaard (NL)
213 Opel Tom Munchen (GER)  
214 Declerck Kristof Sinaai  
215 Ampe Dries Houthulst H24
217 Boeckx Jo Dessel  
218 Stolte Wolfgang Bad Harzburg (GER)
220 Geudens Werner Turnhout H24
221 De Varé Filip Zele  
222 Delaet Wim Genk H24
223 Goerzen Daniel Ailertchen (GER)  
224 Schonherr Birgit Witten  
225 Holscher Mathias Witten  
226 Maache Patrick Zele H40
227 Beutels  Eddy Lichtaart  
228 Huysmans Erik Lichtaart