
Op Bike-Motion in Utrecht pakte Isaac uit met een Sonic die amper 4,940kg woog. Voor Veltec, de importeur van o.a. Cervélo was dit een aanzet om op Expo-Vélo nog net ietsjes beter (=lichter) te doen. Op hun stand hing een vederlichte R3SL maat 61 van amper 4,580kg.
Voor Cervélo komen de rij-eigenschappen van een fiets op de eerste plaats. Stijfheid en aërodynamica spelen daarbij een cruciale rol. Gewicht is niet de hoogste prioriteit bij het ontwerpen van hun kaders. De R3SL is een heel sterk, stijf kader waarop Fabio Cancellara in 2006 Paris-Roubaix wist te winnen. Toch is de R3SL is een superieur frame met een héél laag gewicht.
![]() |
![]() |
Voor de beurs werd een prototype van de nieuwe SRAM groep gemonteerd. Voor zadel en remmen werd carbon gekozen. De carbon wielen van Lew Racing wegen amper 800gr/set.
Volg 3athlon.be
Jogclub Podcast
FVDW
Seppe Odeyn doet een ‘Museeuwke’ in de Hel van Kasterlee
Het was weer eens hoog tijd voor een nieuwe Foto Van De Week en daarvoor zorgt deze keer uiteraard Seppe…
Video: Sebastian Kienle #Discontinued Ep. 1
- Para Triathlon ook in 2028 onderdeel van Paralympische Spelen
- 4650 aanmeldingen, 265 plekken: zó populair is de Norseman
- Sebastian Kienle deelt aflevering twee van afscheidsdocumentaire
- Challenge Almere-Amsterdam kondigt verkenning fietsparcours aan
- Maastricht Multisport Rockstars: de ideale ‘race’ om jouw seizoen af te trappen