
Op 8 augustus zal het WK Ironman 70.3 voor het laatst in Las Vegas plaatsvinden. Dat kondigde World Triathlon Corporation, de organisatie achter het Ironmanlabel, vandaag aan.
In 2006 werd het WK voor het eerst georganiseerd. Gedurende 5 jaar vochten atleten in Clearwater om de titel, tot in 2011 Las Vegas als locatie gekozen werd.
Na de derde editie in Vegas, die dit jaar zal plaatsvinden, zal de wedstrijd nu ieder jaar op een andere locatie plaatsvinden.
“Door ieder jaar het WK Ironman 70.3 op een andere locatie te organiseren, kunnen onze atleten op de mooiste plaatsen ter wereld hun wedstrijd afwerken”, aldus Andrew Messick, CEO van World Triathlon Corporation. “We kijken er naar uit om het WK naar verschillende toplocaties te brengen, om zo atleten van over heel de wereld deel te laten nemen.”
Waar de wedstrijd in 2014 zal plaatsvinden zal komende weken worden bekendgemaakt. Toch zal er nog steeds een 70.3 in Las Vegas blijven plaatsvinden, de Ironman 70.3 Silverman gedoopt. In het verleden werd er reeds de Silverman Ultra en lange afstandstriatlon georganiseerd, gekend als een van de zwaarte parcoursen in Noord America.
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- Sam Long domineert Ironman 70.3 Boise, Kirsten Kasper wint na geweldige inhaalrace
- Cassandre Beaugrand en Matthew Hauser winnen ‘magische’ WTCS London
- Live in London: PTO, World Triathlon en Challenge Family lanceren Triathlon World Tour
- De wetenschap achter AG1: een uniek kijkje achter de schermen van ‘Foundational Nutrition’
- Ironman kondigt nieuwe race in Portugal aan: Ironman 70.3 Vilamoura-Algarve


















