Het triatlonseizoen is in België al volop begonnen, met voorlopig nog het zwemonderdeel in binnenbad, maar het wordt het hoog tijd om je wetsuit voor 2022 te testen. Triathlon24.be, ook bekend van de triatlonwinkel aan de Bredabaan in Brasschaat, houdt nog een aantal wetsuit testdagen, met de eerste al op 27 maart in Antwerpen, waar je onder andere Sailfish, BTTLNS, Aquaman, Zone3 en 2XU wetsuits kan testen, met persoonlijke begeleiding.
“De instap is laag; deze dagen zijn bedoeld voor atleten van alle niveaus. Het juiste pak kan écht een verschil maken; soms van wel een paar minuten tijdens het zwemonderdeel. Tijdens de wetsuit testdagen helpen onze medewerkers, maar zeker ook specialisten van de betreffende wetsuit merken, de atleten bij het vinden van het pak dat het beste bij hen past. Door het juiste wetsuit word je niet alleen sneller, maar misschien net zo belangrijk, zwem je ook comfortabeler,” luidt het bij Triathlon24.be.

Aanmelden kan gratis en eenvoudig via deze link. “Deelname is geheel vrijblijvend; het is niet zo dat je dan verplicht bent om een wetsuit aan te schaffen. We willen deelnemers simpelweg de verschillen tussen de merken wetsuits laten zien, zodat ze zelf kunnen ervaren in welk pak zij het lekkerst, het makkelijkst en dus het snelst zwemmen,” aldus Triathlon24.be
Merken die aanwezig zijn op de wetsuit testdagen zijn onder andere Sailfish, BTTLNS, Aquaman, Zone3 en 2XU. Tijdens de wetsuit testdagen krijg je de mogelijkheid om in alle pakken te zwemmen.
Jogclub Podcast
Video: Challenge Roth
- Europe Triathlon roept Cassandre Beaugrand en Alex Yee uit als atleten van het jaar 2024
- Ironman laat profatleten twintig procent meer betalen voor proflicentie
- Slecht weer maakt Barkley Marathons compleet: alleen meervoudig finisher John Kelly haalt ‘Fun Run’
- Barkley Marathons zwaarder dan ooit: meer vroege uitvallers, géén finishers
- Combineer serieus en hard trainen met plezier en gezelligheid tijdens Taeru Triathlon Camp in Ardennen