Aerodynamica is een erg belangrijk aspect tijdens het fietsonderdeel in een triatlon, zeker in de long distance triatlons en dat gaat verder dan alleen je positie op de fiets. De afgelopen jaren testten triatleten Tom Vander Hoogerstraete en Tim Van Hamme met hun bedrijf Streamline verschillende opstellingen en het effect op de aerodynamica. Op maandagavond 17 maart komt Tom Vander Hoogerstraete een infosessie geven over aerodynamica in triatlon bij Blue Globe Sports in Deinze. De sessie van 19 tot 20 u. is volledig gratis, maar je moet je wel even op voorhand inschrijven.
Blue Globe Sports, bekend van triatlonmerken Peaks, Trititan en Jolie, gaat dit jaar de interactie aan met de triatleten. Zo komt er dit voorjaar een start-to-triatlon project maar er worden ook een aantal praktische infosessies georganiseerd rond diverse onderwerpen. Op de website van Blue Globe Sports vind je bij Trainingsaanbod alle informatie.
De praktijksessie op maandag 17 maart tussen 19 en 20 u. over aerodynamica in triatlon met Tom Vander Hoogerstraete van Streamline is volledig gratis, maar je moet je wel even inschrijven op de website van Blue Globe Sports.
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















