Huldenbergenaar Jim Thijs nam dit weekend deel aan de Xterra wedstrijd in het Italiaanse Villacirdo. In laatste instantie kreeg hij een uitnodiging van de plaatselijke organisatie waar hij natuurlijk gretig op in ging.
De wedstrijd begon wel niet echt zoals gewenst voor Thijs. In het zwemmen verloor hij anderhalve minuut op een Italiaan waardoor hij al meteen op achtervolgen was aangewezen. Die achterstand kon hij op de fiets wel al snel verminderen. Jim: ‘Ik voelde me enorm sterk op de mountainbike. Dat had ongetwijfeld te maken met de stage die ik net achter de rug heb in de Alpen, in het gezelschap van een ervaren atleet als Nico Lebrun. Hij eindigde in Villacidro als derde’, Thijs zette de snelste fietstijd neer.
In het afsluitende looponderdeel ging het dan wel weer mis. Een aantal kegels zorgden ervoor dat Thijs fout liep waardoor een zo goed als zekere zege verloren ging. Toch slaagde Thijs er nog in om zijn tweede plaats veilig te stellen. Winst ging naar de Italiaan De Faveri. Nico Lebrun behaalde een 3e plaats.
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















