
Voor enkele atleten begint het triatlonseizoen langzaam ten einde te lopen, anderen zoeken nog een laatste wedstrijd uit. Helaas konden we niet echt van zomers weer genieten afgelopen maand en is het geen slecht idee zonnige oorden op te zoeken om het triatlonseizoen met een vakantie te beëindigen.
Afgelopen jaren zakten meer een meer atleten af naar het triatloneiland bij uitstek, Lanzarote, om daar nog een laatste keer onder zomerse omstandigheden te presteren. In combinatie met het unieke vulkanische landschap wordt de 70.3 van Lanzarote, het kleine broertje van de zwaarste Ironman van Europa, dan ook zeer gesmaakt.
Voor ambitieuze atleten die het WK 70.3 2015, te Oostenrijk, al in hun achterhoofd hebben, is deze wedstrijd bovendien een unieke gelegenheid om zich van een startbewijs te verzekeren. Met maar liefst 50 tickets is er voor hen een grote mogelijkheid om zich reeds dit jaar te kwalificeren voor het WK 70.3 dat voor het eerst op Europese bodem zal plaatsvinden.

De wedstrijd start in de lagune vlak bij Club La Santa. In tegenstelling tot vorig jaar wordt er 1 ronde gezwommen. Na de 1.9km zwemmen wordt er 90km gefietst langs de noordelijke kant van het eiland. Atleten krijgen hierbij een afwisselend fietsparcours voorgeschoteld terwijl ze kunnen genieten van de spectaculaire landschappen. Het fietsparcours komt weer aan bij Club La Santa waarna de deelnemers vervolgens starten aan hun afsluitende 21km die ze in 3 ronden afwerken.

Voor onze lezers doen we bij 3athlon.be graag iets extra en we kunnen hen een korting bij de inschrijving aanbieden. Door in te schrijven via onderstaande link en bijhorende kortingscode te gebruiken, ontvang je maar liefst 30 euro korting! Wacht niet te lang, het aantal atleten dat deze code kunnen gebruiken is helaas beperkt.
Kortingscode:Â IML7033ATHLONBE
Meer info: Ironman 70.3 Lanzarote / Inschrijvingen
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’






















