Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

By using our website, you agree to the use of our cookies.
Uitslag zwemloop Scherpenheuvel
Uncategorized

Uitslag zwemloop Scherpenheuvel

golikehell.jpgNaar jaarlijkse gewoonte werd in Scherpenheuvel een zwemloop georganiseerd door de mensen van het Go Like Hell team. Dit zijn de uitslagen van de 7 reeksen van de zwemloop alsook enkele foto’s van de podia.

 

REEKS 1: 2001 en jonger: 50m zwemmen – 500m lopen

    Zwemtijd Looptijd Totaal
Drijvers Johannes M 01:04 02:06 03:10
Michiels Korneel M 01:17 02:02 03:19
Motten Emma F 01:06 02:14 03:20
Kerkhoffs Kyra F 01:18 02:17 03:35
Smedts Sander M 02:06 02:47 04:53
Blockx Wouter M 02:51 02:52 05:43

REEKS 2: 2000 en 1999: 100m zwemmen – 750m lopen

Gysen Sophie-Charlotte F 01:27 03:46 05:13
Vos Loulou F 01:38 03:57 05:35
Engelen Fien F 02:16 03:59 06:15
Sluyts Floor F 02:15 04:08 06:23
Heukemes Marie F 02:15 04:14 06:29
Rosschaert Lynn F 02:44 04:13 06:57
Van Thielen Yenthe F 02:14 04:44 06:58
Smedts Liesje F 02:43 04:17 07:00
Morren Jora F 02:28 04:37 07:05
Pluijm Saar F 02:40 04:48 07:28
Vloeberghs Thaïsa F 02:49 04:59 07:48
Schotsmans Romy F 03:00 05:15 08:15
         
Appermans Maarten M 01:50 03:38 05:28
Wilms Jarne M 01:49 03:54 05:43
Aelbrecht Quinten M 01:57 03:57 05:54
Cuypers Jarno M 02:15 03:46 06:01
Michiels Kasper M 02:14 03:51 06:05
Vermeylen Jonas M 01:46 04:24 06:10
Vernelen Stef M 02:14 04:10 06:24
Van Eynde Michiel M 02:23 04:30 06:53
Duyssen Lars M 02:44 04:15 06:59
Jambé Lewie M 02:31 04:33 07:04
Mackels Marek M 03:22 04:00 07:22
Bocken Ruben M 03:00 04:24 07:24
Blockx Andreas M 02:41 04:51 07:32

REEKS 3: 1998 en 1997: 150m zwemmen – 1000m lopen

Rombaut Amber F 02:13 04:34 06:47
Bocken Anne F 02:38 04:54 07:32
Cloetens Marica F 02:52 04:48 07:40
Van Dijck Lise F 02:35 05:10 07:45
Alderweireldt Charlotte F 02:42 05:07 07:49
Ottenburg Pauline F 02:34 05:19 07:53
Snijders Anke F 03:32 06:03 09:35
Blockx Sarah F 04:17 07:00 11:17
         
Ceusters Joni M 02:00 04:20 06:20
Verhaegen Jarne M 02:22 04:11 06:33
Vos Ruben M 02:17 04:18 06:35
Clarebots Marnicq M 02:34 04:10 06:44
Vangoetsenhoven Dries M 02:08 04:42 06:50
Heukemes Louis M 02:31 04:28 06:59
Goffin Cedric M 02:41 04:25 07:06
Matheyssen Arno M 02:42 04:36 07:18
Engelen Jan M 02:32 04:57 07:29
De Jaegere Jari M 02:54 04:40 07:34
Tormans Jasper M 02:27 05:11 07:38
Willems Jochen M 03:04 04:37 07:41
Olyslaegers Arne M 04:05 03:37 07:42
Verboven Yorben M 02:48 04:56 07:44
Motten Emiel M 02:33 05:14 07:47
Matthys Dries M 03:02 04:52 07:54
Mackels Julien M 02:55 04:59 07:54
Geboers Rik M   07:57 07:57
Dobbelaere Niels M 02:49 05:15 08:04
Hoskens Robbe M 03:01 05:05 08:06
Sluyts Lander M 03:04 05:04 08:08
Van Dyck Maarten M 03:26 05:11 08:37
Matheyssen Harald M 03:14 05:28 08:42
Schepmans Willem M 04:11 04:44 08:55
Stoffelen Mathias M   09:05 09:05
Smets Yarni M 03:49 05:19 09:08
De Peuter Maarten M 04:42 06:07 10:49

REEKS 4: 1996 en 1995: 200m zwemmen – 1500m lopen

Muys Lore F 03:10 06:03 09:13
Rubbrecht Sofie F 02:56 06:23 09:19
Pluijm Nanne F 03:37 07:51 11:28
Schepmans Hanne F 04:34 07:48 12:22
Vloeberghs Maïté F 05:18 12:45 18:03
         
Drijvers Siemen M 02:32 06:17 08:49
Dierckx Jens M 03:47 05:46 09:33
Thijssen Lucien M 03:16 06:18 09:34
Kegeleers Bart M 03:09 06:30 09:39
Verhaegen Jari M 03:23 06:23 09:46
Cambré Bernd M 03:21 06:40 10:01
Leenaerts Stijn M 03:01 07:12 10:13
Bierinkx Laurent M 04:13 06:20 10:33
Mommers Tom M 05:03 05:48 10:51
Engelen Jef M 03:55 07:25 11:20
Vanwetter Jeremy M 04:07 07:46 11:53
Pinsart Robbe M 05:14 07:18 12:32
Alderweireldt Jan M 02:49 06:32 09:21

REEKS 5: 1994 en 1993: 300m zwemmen – 3000m lopen

Vermeylen Jolien F 03:33 12:27 16:00
Mommers Sarah F 03:49 13:25 17:14
Stoffelen Charlotte F 08:23 16:30 24:53
         
Gilis Jeroen M 04:05 13:42 17:47
Liesenborgs Dajo M 05:44 12:42 18:26
Pinsart Gijs M 06:25 14:13 20:38
Jambé Tuur M 07:45 16:10 23:55

REEKS 6: 1992 en ouder DAMES: 600m zwemmen – 5000m lopen

Wanter Ann F 07:41 22:55 30:36
Van Gossum Deborah F 08:15 24:33 32:48
Claes Katleen F 10:53 23:14 34:07
Poels Vera F 10:40 26:36 37:16
Mulier Greet F 11:53 26:36 38:29
Beselink Wiesje F 12:40 26:35 39:15

REEKS 7: 1992 en ouder HEREN: 600m zwemmen – 5000m lopen 

Devos Anthony M 07:22 18:27 25:49
Gilis Marc M 09:24 17:30 26:54
Bogaerts Michel M 07:46 19:14 27:00
Lankers Stijn M 07:26 20:09 27:35
Deseranno Wouter M 10:08 18:52 29:00
Spitz Thomas M 09:02 20:19 29:21
Dockx Patrick M 09:59 19:46 29:45
Degroot Mike M 09:35 20:19 29:54
Van Tongelen Johan M 09:50 20:30 30:20
Nijs Karel M 10:37 19:51 30:28
Roten Steve M 09:32 21:32 31:04
Vaes Marc M 09:59 22:17 32:16
Van Dijck Kris M 09:47 22:42 32:29
Daems Marc M 11:42 23:55 35:37

{gallery}/uitslagen/2008/scherpenheuvel{/gallery}