In de Hel van Kasterlee zijn Rik Thijs (Retie) en Jan Debie (Dessel) al een tijdje bij de uitblinkers en met de triatlon van Retie en andere wedstrijden in de buurt is het animo voor duursporten in Dessel en Retie flink gegroeid. Reden genoeg om een gloednieuw team boven de doopvont te houden. In 2014 is het CMC-team meteen goed voor 20 leden, waaronder bovenvermelde toppers en met Lore Van de Perre en Kristel Mijnendonckx als blikvangers bij de dames, al heeft die laatste in de videovoorstelling hieronder alvast een flinke verrassing in petto.
Tijdens de offroadduatlon van Retie voelden we boegbeeld Jan Debie en de overige leden aan de tand. Het lijkt er sterk op dat zij een leuk seizoen tegemoet gaan:
3athlon.be op Strava
Recente posts
Joclub Herent Podcast
Volg 3athlon.be
FVDW
Triatleten op latten
Met de winter voor de deur is er één discussie die te pas en te onpas de gemoederen verhit: de…
Video: 70.3 Run Workout
- Johan Christen en Linda van Vliet winnen Cerberus Cross Duathlon, Schouten en Scheltinga beleven pechdag
- Donald Hillebregt pakt zesde plek ATU African Cup Dakar, Mohamad Maso negende
- Spectaculaire race Challenge Daytona: Lionel Sanders en Pablo Gonzalez sprinten voor de zege, Paula Findlay verslaat Lucy Charles
- In beeld gevangen: Challenge Daytona Pro-Am Race
- Trainen met Daan de Groot: zaterdag