
In de gloednieuwe Wilier Concept Store in Pulderbos werd het Zamaro-Triperf4mance Team voor 2015 voorgesteld. Het team biedt voor het tweede jaar op rij een volledige omkadering voor de talentvolle jongeren van KTT, maar breidt ook gevoelig uit voor 2015. Zamaro Triper4mance slaagde erin om twee toptalentjes te strikken: broer en zus Frederik en Laura Swannet komen over van GETC.
Laura heeft dit seizoen al haar wedstrijden gewonnen en pakte titels in het triatlon en duatlon bij de Jeugd B. Volgend jaar wordt ze eerstejaars Jeugd A en zal ze zich moeten aanpassen aan de nieuwe categorie. Oudere broer Frederik pakte als junior een paar keer verschroeiend hard uit in 2014, maar hij staat ook voor een serieuze aanpassing als eerstejaarsbelofte.
Een opvallende nieuwkomer is de Tsjechisch-Wuustwezelse Linda Vitova, die de overstap maakt van het 185-Sportoase Omnium Team van Marc Herremans. Samen met vaste waarden Simon Folens, Jarne Verhaegen, Arno Nackaerts, Arne Olieslaegers, Tom Suetens, Yorben Verboven en Jessica Verlinden heeft Zamaro-Triper4mance een sterk team waarmee ze duidelijk op de toekomst mikken.
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- Flora Duffy kondigt pensioen aan: ‘Dromen zijn uitgekomen en meer’
- Dieske Kruisselbrink pakt zilver op EK Cross Duathlon
- Technisch Directeur Joep Staps herkent kritiek AC niet: ‘Hun mening is meest relevant’
- Verontwaardiging selectiekeuze NTB groot, advies atletencommissie deels in wind geslagen
- Nederlandse selectie EK Long Distance Challenge Almere bekend, Pim van Diemen gepasseerd


















