
Zondag 20 december staat de laatste topwedstrijd van het jaar al voor de 14de keer op het programma. Maar deze 14de Hel van Kasterlee kan wel eens een bijzondere editie worden. Vooral het afscheid van wereldtopper Rob Woestenborghs, die in zijn Kempen voor het allerlaatst in actie komt, zorgt voor iets meer aandacht dan normaal. Topfavoriet Seppe Odeyn heeft het voordeel van de ervaring met drie overwinningen en een derde plaats, maar Rob heeft dan weer het voordeel dat hij voor eigen volk strijdt en in de slotwedstrijd van zijn indrukwekkende carrière nog één keer voluit wil gaan.
Het gevecht tussen de twee topfavorieten zullen Rik Thijs en Bart Borghs allicht met pretoogjes vanop afstand volgen deze dagen. Niemand lijkt rekening te houden met de runner-up en de nummer 3 van vorig jaar, maar buiten de spotlights zijn wij er alvast van overtuigd dat ze beide er wel eens heel dichtbij kunnen zijn. En ze kunnen dus zonder stress naar de Hel toeleven.

Bij de vrouwen zijn Eveline Dreesen en de Nederlandse Geke Venema opnieuw de grote favorieten, al verwachten wij alvast heel veel van Inge Roelandt bij haar debuut in de Hel. In Hawaii stond zij nog aan de kant om haar ventje Steven Hamerlinck aan te moedigen, zondag zullen de rollen omgekeerd zijn. Inge heeft bovendien een goed seizoen achter de rug, met onder andere winst in de triatlon van Bredene en een podiumplaats in de 111 van La Roche.
Wie denken jullie dat de Hel aanstaande zondag zal winnen?
[total-poll id=13451]
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- Barbara de Koning sluit World Triathlon Cup seizoen af met vijfde plaats Florianopolis
- Woedende Marten van Riel en Hayden Wilde: ‘Je kunt professional wel uit de naam van PTO halen’
- Twijfelachtige uren: Morgan Pearson krijgt toch overwinning T100 Dubai, veel aanpassingen in uitslag
- Julie Derron de sterkste bij T100 Dubai, Zwitserse gooit wedstrijd tijdens run op slot
- T100 Dubai: uitslagen volledig uit app, wat gaat er nu gebeuren?

















