De duatlon van Ter Idzard in Nederland kreeg zaterdag een Belgische winnaar. Duatleet Jan Meysmans houdt er wel van om naar exotische oorden te trekken voor zijn wedstrijden. Vooral zijn tweede thuisland Italië spreekt hem aan en ook in Frankrijk is hij regelmatig te vinden. Zaterdag werd het ook een stevige verplaatsing, naar het hoge noorden van Nederland. In het Friese Ter Idzard ging hij de strijd aan met de plaatselijke toppers… en met succes.
Na 10 km lopen, 40 km fietsen en nog eens 5 km lopen haalden Jan het in 1u54’13. Amsterdammer Bart Hoeksma werd tweede op 31 seconden van de Belg. Bas Van Beek werd derde. Drie weken geleden pakte Jan Meysmans ook al een podiumplaats in de duatlon van Hoorn.
Recent Posts
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’



















