
De ‘Belgian Beermile’ werd ook dit jaar opnieuw een voltreffer. Het volledige wedstrijdverslag konden jullie dit weekend al terugvinden op onze 3athlon.be website.
Dat de afwezigen ongelijk hadden hoeven we jullie uiteraard niet meer te vertellen. Er volgend jaar bijzijn is dan ook een absolute must. Diegenen die niet tot aan het Sportkot in Leuven raakten afgelopen vrijdag hoeven weliswaar niet te treuren. Koste nog moeite werd de dag zelf gespaard om deze avond te kunnen herbeleven. De mannen van BE MOVI volgen alle atleten nauwlettend op voet wat zorgde voor spectaculaire beelden. De ‘Belgian Beermile’ after movie kunnen jullie hieronder dan ook integraal bekijken.
https://youtu.be/Nb-gAklRQfU
Ook onze man zat vrijdagavond niet stil. Gert-Jan stond met zijn fototoestel in hand op de eerste rij. De best off selectie kunnen jullie hier terugvinden maar later deze week kunnen jullie op de Facebookpagina van de Belgische Beermile Bond de volledige galerij bekijken!
Wij tellen alvast af naar de volgende editie. Jullie toch ook?!?
Volg 3athlon.be
Jogclub Podcast
FVDW
Jelle Geens en Marten Van Riel meteen samen op het podium in de T100
Video: Challenge Roth
- Thomas Cremers duikt onder magische dertig minuten bij 10km Groet uit Schoorl Run
- Cross-specialisten geven kleur aan laatste editie Cross Duathlon Etten-Leur, winst voor Wuilmus en Jony Heerink
- Els Visser wint ‘testwedstrijd’ en zegeviert bij 30km Groet uit Schoorl Run
- Cassandre Beaugrand in Frans record naar vierde plaats 5km Monaco Run
- Michiel Kok en Daniëlle Bekkering winnen Wintertriathlon Leeuwarden