Triatlete Hanne De Vet moet een streep trekken door haar seizoensopener, niet vanwege het corona-virus, maar door een stevige valpartij op training voor de World Cup triatlon van Mooloolaba. Ze kan zaterdag helaas niet deelnemen in Australie. Bij de valpartij kwam de triatlete van het #AthletesForHope team van Marc Herremans op haar hoofd terecht. Ze verloor een paar minuten het bewustzijn, maar gelukkig is alles in orde.
Hersenschudding
“Helaas zal ik er zaterdag niet bij zijn aan de startlijn van de World Cup in Mooloolaba,” vertelt Hanne. “Ik kwam met de fiets op training ten val en heb mijn hoofd stevig gestoten. Ik was een paar minuten buiten bewustzijn en werd wakker in de ambulance met een enorme hoofdpijn. Maar ze hebben alles nagekeken en gelukkig is er niets aan de hand, buiten een stevige hersenschudding. Ik hoop snel weer beter te zijn,” aldus Hanne.
Enige Belgische
Hanne was de enige Belgische vrouw die op de startlijst staat van de Australische wereldbekermanche. Bij de mannen komen zaterdagmiddag om 15 u. plaatselijke tijd geen Belgen aan de start. De vrouwen starten om 13 u. plaatselijke tijd.
3athlon.be op Strava
Joclub Herent Podcast
3athlon.be op Instagram
Volg 3athlon.be
FVDW
Waarom Marc Herremans in 1997 goed herkenbaar is op ploegfoto: “Een wetsuit is ook wedstrijdkledij”
Op dinsdag 19 januari viert Kathleen Smet haar 51ste verjaardag en dat was de aanleiding tot deze Foto Van De…
Video: Unbreakable – PTO Championship
- Kanker weerhoudt Luke Grenfell-Shaw niet van fietstocht Bristol tot Beijing
- Cameron Wurf over wielrennen en WK Ironman: ‘Je wint de wedstrijd tijdens het lopen’
- Tennister Heather Watson deelt grappig filmpje van ‘quarantaine triathlon’
- Populaire Duin Triathlon sluit aan bij Tri Hard Series en wordt Duin Tri Almere
- Voormalig wielrenner Adam Hansen traint voor triathlon: ‘Fietsen is nu mijn minst favoriete onderdeel’