
Pierre Balty had deze week veel liever doorgebracht in Mexico op de wereldkampioenschappen. In Opprebais nam Balty op klinkende wijze revanche voor zijn niet-selectie door op indrukwekkende wijze kampioen van Wallonië te worden in Opprebais. Hij verpulverde er de tegenstand in de kwarttriatlon. Iets verder van huis was Joeri Deleebeeck aan het werk in Duitsland.

Deleebeeck is aan zijn laatste voorbereidingen bezig op het WK Xterra in Maui. Hij tankte nog wat extra vertrouwen door dit weekend in de ‘Bergischer Hammer’ crosstriatlon in Wuppertal de M25 klasse te winnen met een vierde plaats overall. Joeri deed 2u16’28 over de 750 meter zwemmen, 28 km mountainbiken en 10 km lopen.
In Opprebais organiseerde triatlon team Turbo de Waalse kampioenschappen kwarttriatlon. Er stond geen maat op topfavoriet Pierre Balty. Hij won met bijna vijf minuten voorsprong op Etienne Claisse. Tim Fievez werd derde. Bij de vrouwen pakte Kristel Imbo de titel. Zij haalde het voor Valerie Leroy en Florence Goffinet.
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- Lisa Norden deelt bevalling op Strava: ‘Delivering the little one’
- Topatleten geven NTB wind van voren: ‘Pijnlijk om te zien dat er niks is veranderd bij de bond’
- World Triathlon vindt nieuwe datum voor WTCS Abu Dhabi, doet mee in kwalificatietraject Olympische Spelen
- Flora Duffy kondigt pensioen aan: ‘Dromen zijn uitgekomen en meer’
- Dieske Kruisselbrink pakt zilver op EK Cross Duathlon


















