Een uitgebreide Belgische delegatie zal dit weekend aan de start staan van het wereldkampioenschap over de Olympische afstand. Grootste kanshebber op een dichte ereplaats is wellicht junior Jelle Geens die reeds op het EK een tweede plaats wist weg te kapen en reeds verschillende Europese wedstrijden wist te winnen. Belgisch kampioen, Marten Van Riel moet echter ook in staat zijn om zijn EK-prestatie te evenaren. Zijn ambitie is een top-16 plaats behalen. Videoreportage Marten Van Riel : hier . Naast onze twee Vlamingen staat ook de waal Bader Regis aan de start. De juniores zullen zondag 10 uur Belgische tijd als laatste categorie van start gaan.
Bij de elites zullen Belgisch kampioen Peter Croes en Katrien Verstuyft aan de start staan. Het verzamelen van zoveel mogelijk punten voor de Olympische ranking wordt wellicht hun grootste doel. De mannen werken hun wedstrijd op zaterdag af, de vrouwen op zondag. Bij de beloften en juniores vrouwen staan er geen landgenoten aan de start.
Meer informatie over dit kampioenschap: http://www.triathlon.org/site/
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















