
Karolien Geerts (foto: Katrien Decru)
We hadden al eerder wat geruchten opgevangen, maar aan de vooravond van de ploegvoorstelling van het MDP-Karhu-Kipeo team heeft ze de knoop helemaal doorgehakt. Karolien Geerts kapt voorlopig even met triatlon. “Ik verhuis voor mijn werk een tijd naar Barcelona”, liet ze via teammanger Joris Sels weten, “en de combinatie met triatlon is daardoor onmogelijk.”
“Misschien dat ik hooguit nog aan een tweetal wedstrijden in België deelneem. Daarom heb ik zelf besloten om me terug te trekken uit het MDP-Karhu-Kipeo team uit respect voor de kansen die me geboden werden,” aldus Karolien. We waarderen haar beslissing en wensen haar veel succes in haar nieuwe uitdaging toe.
Recent Posts
Road To Marbella
Jogclub Podcast
- [VIDEO] Youri Keulen na negende plaats WK Ironman Kona: ‘Redelijk naar de klote, blij en trots’
- Knotsgekke ontknoping WK Ironman: Taylor Knibb wint nadat Solveig Lovseth bezwijkt in laatste kilometer
- Vincent Luis debuteert én neemt afscheid met spectaculaire zege WK Ironman Kona, Youri Keulen en Menno Koolhaas binnen top tien
- [KIJK/VOLG NU LIVE] WK Ironman Kona: de strijd der giganten met kans op Nederlands succes
- Marten van Riel daags voor WK Ironman Kona: ‘Zou heel blij zijn met podium’


















