Toptriatleet Marten Van Riel heeft vandaag zijn kalender bekendgemaakt. De bronzen medaille winnaar van het Europees kampioenschap focust zich volledig op de Olympische Spelen in Tokio 2020. Zijn seizoen begint al vroeg in Singapore met de Super League Triathlon. en het 2019 seizoen loopt door tot in de Zwintriatlon in Knokke-Heist, al lijkt dat voorlopig zijn enige Belgische wedstrijd te worden.
Vijf keer met Belgian Hammers
Op 23 februari komt Marten al een eerste keer in actie. In Singapore wordt dan de seizoensfinale van de Super League Triathlon gehouden. Het is nog maar het tweede seizoen van de SLT en Marten maakt pas sinds enkele maanden deel uit van het deelnemersveld. Hij zal dan ook niet in aanmerking komen voor het eindklassement, maar spektakel is altijd verzekerd in de Super League.
Na Singapore begint het WTS hoofdstuk van het seizoen, met op 8 maart de openingswedstrijd van de World Triathlon Series in Abu Dhabi. In augustus trekt hij naar Japan voor het olympisch test-event in Tokio. Hij heeft ook al 5 triatlons gepland met de Belgian Hammers in de Mixed Team Relays.
Geen Antwerpen en Wuustwezel
Wie Marten Van Riel in de buurt aan het werk wil zien, moet genoegen nemen met het EK in Weert, net over de Nederlandse grens, de WTS in Hamburg of geduld hebben tot september. Dan start Marten in de Zwintriatlon in Knokke-Heist. Voorlopig staan de ITU World Cup van Antwerpen en de ETU Cup in Wuustwezel niet op de kalender van Marten.
Volledig programma 2019:
08-03-2019 : Abu Dhabi – WTS + Team relay
27-04-2019 Bermuda – WTS
18-05-2019 Yokohama Japan – WTS
01-06-2019 Weert Nederland – EK + EK Team relay
09-06-2019 Leeds Verenigd Koninkrijk – WTS
06-07-2019 Hamburg Duitsland – WTS + WK Team relay
20-07-2019 Edmonton Canada – WTS + Team relay
16-08-2019 Tokyo Japan – Test Event Olympische spelen + Team relay
31-08-2019 Lausanne Zwitserland – WTS Grand Final
04-09-2019 Knokke België – Non drafting België
Volg 3athlon.be
Jogclub Podcast
FVDW
Seppe Odeyn doet een ‘Museeuwke’ in de Hel van Kasterlee
Het was weer eens hoog tijd voor een nieuwe Foto Van De Week en daarvoor zorgt deze keer uiteraard Seppe…
Video: Sebastian Kienle #Discontinued Ep. 1
- DTS introduceert ‘Cash Prize Pot Race’ met prijzenpot voor amateurs
- De strijd om 125.000 dollar barst los: Challenge Family’s World Bonus volgende week van start
- Seizoen staat op punt van losbarsten: KiKathlon als perfecte voorbereiding op komende wedstrijden
- Bondsblad Transition in financieel zwaar weer
- Challenge Roth maakt indrukwekkende startlijst bekend, Erik-Simon Strijk racet ook