Zaterdagmiddag wordt in het Duitse Munchen de eerste manche van het WK indoor triatlon gehouden, de zogenaamde Arena Games, een samenwerking tussen Super League Triathlon en World Triathlon. De Belgische triatleet Marten Van Riel, vorig jaar winnaar van de Arena Games in Rotterdam en Londen, is de grote topfavoriet. Winst in Munchen brengt hem in een bevoorrechte positie om in de Grand Final in Singapore een gooi naar de wereldtitel te doen.
Voor de Arena Games moet Marten Van Riel zijn hoogtestage in de Sierra Nevada onderbreken, liet de Belgian Hammer weten in de meest recente aflevering van de Jogclub Podcast. Marten heeft het in die aflevering ook onder andere over zijn wereldrecord in de 70.3 Ironman van Dubai.
In Munchen komt Marten uit in de eerste heat, die vanaf 12u40 van start gaat. De triatleten moeten 2 keer een superkorte triatlon afleggen, met zwemmen in binnenbad, fietsen op de powertrainer en lopen op de loopband. De top-3 van elke heat en de twee snelste verliezende tijden plaatsen zich voor de finale. De mannenfinale start om 18u32. Je kan de wedstrijden live volgen op triathlonlive.tv of vanaf 17u. op Eurosport.
Jogclub Podcast
Video: Challenge Roth
- Lionel Sanders langer uit roulatie: stressfractuur in heiligbeen
- Dieuwertje Bax wint opnieuw Triathlon Schagen, Joris de Boer wint mannenrace
- In de spotlight: Tristan Olij naar prachtig persoonlijk record Challenge Roth
- Maya Kingma stapt na valpartij uit Giro d’Italia Women
- 3athlon Praat #286 – De epiek van Challenge Roth