Naast de wereldrecords van Anne Haug en Magnus Ditlev betekende Challenge Roth ook een ijkpunt voor de Duitse avonturier Jonas Deichmann. Hij finishte zondag zijn allereerste officiële Challenge Roth triatlon, maar het was tegelijk ook zijn 60ste volledige triatlon op evenveel dagen. Deichmann, die eerder ook al een triatlon rond de wereld deed, is bezig aan een immense uitdaging: de Challenge 120. Hij wil 120 dagen lang 120 volledige triatlons doen, allemaal voor het goede doel. Zondag finishte hij eindelijk tussen een massa publiek in 11u45’03.
Waar de meeste triatleten minstens een paar dagen recuperatie nodig hebben na de Challenge Roth, is Jonas Deichmann ondertussen gewoon door aan het gaan met zijn Challenge 120 uitdaging. Drie dagen na de wedstrijd staat de teller alweer op 63. Tijdens de wedstrijd zondag deed Deichmann 1u15’16 over de 3,8 km zwemmen, 5u56’39 over de 180 km fietsen en 4u10’37 over de 42 km lopen.
Volg 3athlon.be
Jogclub Podcast
FVDW
Jelle Geens en Marten Van Riel meteen samen op het podium in de T100
Video: Challenge Roth
- Jack Moody in parcoursrecord naar winst Tauranga Half, Hannah Berry zegeviert voor de vierde keer
- Tom Dumoulin denkt aan marathon: ‘Maar dan wil ik me goed kunnen voorbereiden’
- 3athlon Praat morgen live op Velofollies: Greg van Avermaet, Bart Aernouts, Angelo Vandecasteele en Nicola Christiaens te gast
- Nederlands feestje compleet: ook Els Visser krijgt T100-contract seizoen ’25
- Nederlandse triatleten succesvol bij NK Langlaufen, afdeling Oceanus succesvol met clubtitel