Na succesvolle eerste wetsuit testdagen in Antwerpen en Leuven zet Triathlon24.be nu de volgende stap met de eerste wetsuit testdagen in open water. Op 1 mei kan je niet alleen een breed gamma aan wetsuits op jouw maat testen, je kan ook meteen het zwemparcours van het Belgisch kampioenschap kwarttriatlon verkennen. De eerste open water testdag gaat namelijk door in het Bastion in Kinrooi, waar TrisportMnK op 3 en 4 juli de Steengoed Maastriatlon en het BK kwarttriatlon organiseert. De tweede open water testdag is in de Mosten in Meer, ook al de zwemlocatie voor de Meetria triatlon. Die testdag is op 22 mei.
Een overzicht van alle wetsuit testdagen die Triathlon24.be organiseert, vind je hier. Je vindt hier zowel Nederlandse als Belgische locaties en bijbehorende data. “Het vinden van het juiste pak is ontzettend belangrijk voor atleten, omdat dit een groot verschil kan maken in zwemcomfort en dus ook in zwemtijden. Wat dat betreft is het zwemmen in buitenwater een groot voordeel; dat is natuurlijk waar je normaal ook je wetsuit gebruikt. Atleten kunnen onder andere wetsuits van Sailfish, BTTLNS, Aquaman, Zone3 en 2Xu testen,” aldus Triathlon24.be.

Dat testen bestaat logischerwijs dus niet alleen uit het passen van de pakken, maar je krijgt de mogelijkheid om er ook rustig in te zwemmen en zelf te voelen of een pak goed bij je past. Wil je jezelf aanmelden voor één van de testdagen? Dat kan via deze link.
a
Volg 3athlon.be
Jogclub Podcast
FVDW
Seppe Odeyn doet een ‘Museeuwke’ in de Hel van Kasterlee
Het was weer eens hoog tijd voor een nieuwe Foto Van De Week en daarvoor zorgt deze keer uiteraard Seppe…
Video: Sebastian Kienle #Discontinued Ep. 1
- Challenge Almere-Amsterdam kondigt verkenning fietsparcours aan
- Maastricht Multisport Rockstars: de ideale ‘race’ om jouw seizoen af te trappen
- [VIDEO] Documentaire Super League Triathlon Arena Games
- Laurens ten Dam wint ultrarace Granguanche met duizelingwekkende wattages
- 3athlon Praat aflevering #148 – De cirkel is rond voor Diego van Looy